Kryptowaluty to jedna z tych przełomowych inwestycji, które wielu osobom pozwoliły w krótkim czasie zarobić miliony złotych.

Oczywiście wymagało to podjęcia decyzji o zakupie kryptowaluty w odpowiednim momencie, ale dzięki temu można było liczyć na wielotysięczny procent zysku. Obecnie co prawda kursy popularnych kryptowalut są na tyle wysokie, że ciężko by było komuś kupić większą ilość jakiejś waluty, ale jednocześnie zawsze można zdecydować się na zakup nawet dziesiętnej lub setnej części wybranej przez siebie jednostki kryptowaluty.

Sprawdzone sposoby zarabiania na kryptowalutach

Można również pomyśleć o wydobywaniu kryptowalut, do czego potrzebny jest odpowiednio wydajny komputer oraz specjalny program. Chociaż aktualnie specjaliści uważają, że nie jest to szczególnie opłacalne, to nikt tak naprawdę nie wie jak zmieni się kurs kryptowalut za kilkanaście miesięcy lub lat, więc może się okazać, że samodzielne kopanie waluty było strzałem w dziesiątkę.

Zamiast tego prościej jest jednak założyć specjalny portfel, w którym będzie można przechowywać posiadaną kryptowalutę i po prostu odkupić odpowiednią ilość od innych użytkowników lub bezpośrednio na giełdzie połączonej z portfelem. Do tego niezbędna jest karta kredytowa lub wykonanie przelewu i już można cieszyć się posiadaniem własnej kryptowaluty. Wówczas nawet niewielki wzrost kursu przełoży się na zysk, jeżeli tylko sprzeda się w odpowiednim momencie swoje jednostki danej waluty. Na forach internetowych związanych z tą tematyką można znaleźć ciekawe porady na temat wyboru odpowiedniego portfela, kryptowaluty oraz innych przydatnych rzeczy.


2 Komentarze

Ola · 25 czerwca 2018 o 04:53

Razem z bratem trochę wykopaliśmy tego 🙂

Paulina · 5 lipca 2018 o 17:10

Ale czy to dalej jest legalne?

Dodaj komentarz