Obecnie każda osoba chcąca zarabiać na walutach może to zrobić w bardzo prosty sposób, bo tak naprawdę dzięki dostępowi do sieci bez trudu można znaleźć liczne kantory internetowe lub konta bankowe, które umożliwiają kupowanie i sprzedawanie obcych walut.

Zarabianie na walutach

Na początek najlepiej jest dokładnie przeczytać regulamin, aby przypadkiem nie okazało się, że prowizje od każdej takiej transakcji będą wyższe niż oczekiwane zyski. Wybór kantorów jest jednak na tyle duży, że z pewnością uda się znaleźć taki, który zaoferuje klientowi atrakcyjne kursy.

W celu otworzenia konta w kantorze internetowym należy podać swoje dane zgodne z tymi, które znajdują się w dowodzie osobistym. W wielu firmach konieczne jest również wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę, co potwierdza poprawność danych podanych przez klienta. Ostatnim krokiem jest zasilenie konta sumą, którą chce się przeznaczyć na zakup walut. Ewentualnie można pomyśleć nad podpięciem karty kredytowej, dzięki czemu w przypadku potrzeby szybkiego dokupienia walut nie trzeba będzie czekać aż zaksięgują się środki na koncie.

Kupowanie walut przez internet

Sam proces zakupu walut jest bardzo prosty i klient wybiera interesującą go walutę, a następnie podaje kwotę, którą chce przeznaczyć na zakup. Do tego zostanie doliczona drobna prowizja kantoru internetowego i po jej zaakceptowaniu transakcja zostaje zrealizowana. Zarabianie na walutach polega natomiast na tym, aby zakupioną walutę sprzedać wtedy, gdy jej kurs ulegnie zmianie na korzyść klienta.


2 Komentarze

Filip · 26 lipca 2018 o 05:17

Mi tak wpada kilka stówek miesięcznie 🙂

Krystian · 1 września 2018 o 21:01

Ciekawe porady, nie wiedziałem o tym.

Dodaj komentarz