Wszyscy artyści zazwyczaj borykają się z licznymi problemami dotyczącymi regularnych przychodów za własne działania. Nie zawsze jest to łatwe do zgryzienia. Życie ze sztuki to w sumie ciężki kawałek chleba, niejednokrotnie okupiony stresem, nerwami, pustym kontem i wyciąganiem pieniędzy skąd tylko się da. Pomocą dla artystów z nieregularnymi przychodami może być pożyczka krótkoterminowa. Załatwia ona wszystkie ryzykowne sytuacje, gdy artysta za wykonane dzieło spodziewać się może pieniędzy za miesiąc czy dwa, a na dzień dzisiejszy nie ma za co żyć. Tak to już wygląda w świecie osób bez etatu. Jednego miesiąca możesz zarobić mnóstwo pieniędzy, drugiego cieszysz się, że konto zasiliła jedna trzecia tego, co było wcześniej.

Dla realizacji ważnych przedsięwzięć

Ważne projekty artystyczne nie zawsze da się zrealizować z własnej kieszeni. Jeśli istnieje opcja wsparcia dodatkowego w postaci niskooprocentowanej pożyczki, to trzeba z niej korzystać. Założenie konta na stronie pożyczkowej jest bardzo proste i zajmuje około kilkanaście minut. Jeśli boimy się wziąć od razu pierwszą pożyczkę na wysoką kwotę, możemy zacząć od mniejszych wartości. Sami wybieramy, ile chcemy wziąć. Dobrze jest w tej sytuacji kierować się rozsądkiem, mierzyć siły na zamiary, aby później nie było problemów ze spłatą. Umowa pożyczki nie musi być przez nas podpisywana własnoręcznie. Naszym podpisem są dane osobowe wprowadzone do pożyczkowego panelu. To z ich zastosowaniem tworzy się umowa, która trafia na nasze konto portalowe, a także skrzynkę mailową. Jest dowodem oraz zabezpieczeniem.

Tworzyć bez balastu

Dzięki szybkiej pożyczce artysta wreszcie może skupić się na tym, co kocha najbardziej – na pracy. Gdy już mamy pieniądze na koncie, tempo pracy staje się zupełnie inne, jest więcej radości, bo wiemy, że nasze realizacje w żaden sposób się nie opóźnią. Pożyczki dla artystów z wolnymi zawodami oprocentowane są na tyle korzystnie, że można je spłacać na zupełnym luzie przez wiele miesięcy. Każda spłacona w terminie pożyczka działa pozytywnie na naszą korzyść w Biurze Informacji Kredytowej.

Kategorie: Pożyczki

Dodaj komentarz