Emerytury w Polsce pozostawiają w dalszym ciągu wiele do życzenia. Trudno jest przeżyć za 1500 złotych netto przez cały miesiąc. Jeśli starsze osoby pobierające emeryturę w takich kwotach są w pełni zdrowe, to jeszcze można powiedzieć o przeżyciu „od pierwszego do pierwszego”. Problem zaostrza się niestety wtedy, gdy zaczynają się kłopoty ze zdrowiem. Wykupywanie comiesięcznie przypisanych leków drenuje portfele starszych ludzi w sposób niewyobrażalny. Czy można pomóc im doraźnie w jakikolwiek sposób? Jednym z pomysłów na pomoc mogą być tanie chwilówki.

Minimum formalności i szybkie wpłaty

W dzisiejszej dobie cała branża pożyczkowa działa na zasadach maksymalnie ułatwiających swoim użytkownikom dostęp do wszelkich usług. Pożyczkę można więc wziąć przez Internet, bez wychodzenia z domu. Nie każdy emeryt ma jednak w domu komputer, także siłą rzeczy musi się udać do placówki bankowej lub siedziby instytucji para – bankowej. Tam czekają na niego konsultanci, wykwalifikowani pracownicy, którzy w ciągu paru chwil przedstawią wszystkie najlepsze i dostępne na dany moment oferty finansowe. Na pewno wiele osób, po raz pierwszy czytających ten artykuł, popada w popłoch w obawie, że na decyzję kredytową trzeba czekać długo. Najgorsza jest niepewność, dlatego współczesne instytucje udzielające pożyczek wszelkie procedury ograniczyły do minimum. Po przedstawieniu danych osobowych oraz podpisaniu umowy czekanie na ostateczną decyzję w sprawie pożyczki trwa zadziwiająco krótko. Pieniądze mogą trafić na nasze konto już w ciągu piętnastu minut. Prosto z placówki bankowej można więc udać do apteki w celu zakupów leków, albo w inne miejsce, gdzie mamy zamiar zrealizować plan zakupowy.

Bez drenowania portfeli

Pożyczkodawcy dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia doskonale zdają sobie sprawę z tego, ze są one liczną grupą społeczną, potrzebującą od czasu do czasu skorzystać z dodatkowych ofert finansowych, mających na celu podnieść komfort codziennego życia i pomóc w pozbyciu się chwilowych problemów. Niskie oprocentowanie sprawia, że pożyczki spłaca się niemal natychmiastowo.

Kategorie: Emerytura

0 Komentarzy

Dodaj komentarz