Młode małżeństwa obecnie nie mają co liczyć na wsparcie państwa w kwestii szybkiego przyznawania mieszkań. Kiedyś było zupełnie inaczej. Rynek mieszkań komunalnych był bardzo szeroki, a ceny za loka dość przystępne. Młode małżeństwa muszą więc radzić sobie w miarę samodzielnie. Jak długo można dzielić jedno mieszkanie i jedną lodówkę z teściami? W pewnym momencie cała nasza cierpliwość po prostu się kończy. Nie chcecie już tułać się po stancjach i wynajmowanych pokojach? Marzycie o czymś własnym, gdzie uda się już zapuścić definitywnie to korzenie, o którym wszyscy tak głośno szepczą? Skorzystajcie z opcji kredytowej dla młodych małżonków na życiowym starcie! Mieszkanie na swoim zawsze bardziej się opłaca od zalegania na cudzym kącie i wyrzucania pieniędzy za okno, bo przecież płacone co miesiąc czynsze na wynajmowanym mieszkaniu nigdy się Wam nie zwrócą! Spłacając kredyt, spłacamy samych siebie, a potem mieszkanie jest już nasze dożywotnio. Czy trzeba to prościej tłumaczyć? Kredyt daje szansę na to, aby każdy stał się panem swego losu!

Kredyty na mieszkania oraz wyposażenia do nich

Same kredyty na mieszkania dla młodych małżeństw to jeszcze nie wszystko. Pieniądze spożytkować można w różny sposób. Co operatywniejsi działają tak, aby pewna część kwoty z kredytu mogła zostać przeznaczona na zakup najpotrzebniejszych urządzeń do mieszkania. Tak więc płacimy nie tylko za sam metraż i dach nad głową, ale także za sprzęty łazienkowe czy kuchenne, które zakupimy tuż po przyznaniu nam kredytu na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat przez bank.

Spłata kredytu na mieszkanie

Odbywa się w sposób płynny, jeśli regulują ją dwie strony. Raty są na tyle niskie, że kredyt można swobodnie spłacać nawet z wyprzedzeniem , spłacając dwie raty w ciągu miesiąca, czy nawet trzy, bo zdarzają się i takie przypadki. Samodzielna spłata kredytu przez jedną osobę może być nieco trudniejsza, ale przy zachowaniu systematyczności i przyzwoitych zarobkach jest możliwa do przebycia bez większych utrudnień.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz