LoanMe Sp. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających się dzisiaj instytucji finansowych w sektorze gotówkowych pożyczek pozabankowych.
Na polskim rynku funkcjonuje od 2015 roku systematycznie ulepszając zarówno produkty jak i otoczenie, w którym działa, poprzez zaangażowanie w akcje charytatywne. Celem tych działań jest jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Warto przyjrzeć się bliżej spółce i jej propozycji.

LoanMe opinie

Fundamentalną ideą LoanMe jest zapewnienie pomocy klientom poprzez dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach. Jasno określone zasady współpracy pozwalają każdemu dobrać pożyczkę specjalnie dla siebie. Hasła sztandarowe, którymi kieruje się przedsiębiorstwo w swojej działalności to:

  • uczciwość, oparta na dostarczaniu bezpiecznych produktów, dopasowanych odpowiednio dzięki właściwej ocenie zdolności kredytowej klienta
  • transparentność działań, realizowana poprzez podnoszenie świadomości finansowej klientów oraz czytelną komunikację
  • szacunek, możliwy dzięki indywidualnemu podejściu do człowieka i koncentracji działań na jego potrzebach

Tak sformułowane reguły odzwierciedlają rzetelność firmy. Dotychczasowi klienci z kilku powodów chwaląLoanMe. Opinie podkreślają przede wszystkim przejrzystość warunków i czytelność umowy, szybkość załatwienia formalności i przelewu gotówki oraz miłą, profesjonalną obsługę klienta. 

LoanMe – opinie o produktach

Co może zachęcić osobę potrzebującą gotówki do skorzystania z usług LoanMe? Na pewno elastyczność oferty. Firma pozwala zaciągnąć zobowiązanie na okres 5, 17 lub 130 tygodni na dowolnie wybrany cel w kwocie od 1000 zł do 11 500 zł. Pierwsza pożyczka udzielana jest bez żadnych opłat, jej całkowity koszt, pod warunkiem terminowej spłaty, wynosi 0 zł. Ciekawym rozwiązaniem, raczej rzadko spotykanym w innych firmach, jest tygodniowa płatność rat.
Przyjazna w obsłudze strona internetowa to kolejna zaleta LoanMe. Opinie pożyczkobiorców jasno wskazują, że czytelna strona wyposażona w prosty wirtualny kalkulator umożliwiający samodzielne oszacowanie kosztów spłaty chwilówki często decyduje o wyborze danego kredytodawcy. Wszystkie te elementy pozwalają łatwo dostosować zobowiązanie finansowe do własnych potrzeb oraz możliwości i uniknąć konsekwencji związanych z nieterminową spłatą należności.

Firma LoanMe oferuje atrakcyjne, oparte na korzystnych warunkach pożyczki. Stawiając na systematyczny rozwój, pomaga swoim klientom proponując im coraz bardziej dogodne rozwiązania finansowe. Dlatego można jej zaufać i warto zawrzeć umowę, która bez wątpienia przyniesie korzyści niejednemu budżetowi domowemu.

Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz