Vivus – podstawowe informacje na temat firmy pożyczkowej 

Vivus to firma pożyczkowa ciesząca się w Polce największą popularnością. Udziela ona pożyczek pozabankowych. Co miesiąc stronę Vivus.pl odwiedza ponad 1,6 miliona internautów. Duża popularność Vivusa wynika z przeprowadzania szeroko zakrojonych akcji promocyjnych w telewizji, internecie oraz na bilboardach. Silna pozycja oraz duża ilość klientów to atuty, dzięki którym pożyczkodawca może swoim klientom proponować naprawdę korzystne warunki. To sprawia, że pozostali gracze rynku pozostają daleko w tyle. 

Najważniejszą promocją Vivusa jest „pierwsza pożyczka za darmo” – można ją otrzymać nawet na kwotę 3000 złotych. Przy drugiej pożyczce jest to aż 7500 złotych. Inne parabanki oferują swoim klientom na starcie o wiele niższe kwoty pożyczek. Pracownicy Vivus.pl pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.

Jakie są warunki udzielania pożyczek w Vivus?

Vivus jasno określa warunki, jakie należy spełnić, aby móc otrzymać pożyczkę. Każdy przyszły pożyczkobiorca musi mieć ukończone 20 lat oraz nie mniej niż 78 lat. Dzięki takim wymogom z pożyczek w Vivus mogą korzystać zarówno osoby młode – studenci, jak i seniorzy. Osoby starsze często mają problemy z uzyskaniem pożyczki w innych firmach ze względu na niskie granice wieku. 

Kolejnym wymogiem stojącym przed osobami chcącymi uzyskać pożyczkę w Vivus.pl jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski. Do uzyskania chwilówki w Vivus.pl nie należy spełniać żadnych dodatkowych formalności, poręczeń ani zaświadczeń. Gotówkę otrzymuje się w szybkim tempie za pomocą przelewu. Cały proces udzielania pożyczki jest realizowany za pośrednictwem internetu. Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymuje się w większości przypadków 15 minut po złożeniu wniosku. 

Pierwsza pożyczka w Vivus.pl za 0 złotych

Każda osoba, która po raz pierwszy korzysta z usług Vivus.pl, może skorzystać z promocji pod nazwą „pierwsza pożyczka za darmo”. W takich pożyczkach nie ma żadnych ukrytych opłat – RRSO wynosi dokładnie 0 %. Na prawdziwość tej oferty wskazują również opinie zadowolonych klientów, które można znaleźć w internecie. Darmowa pożyczka od Vivus może opiewać maksymalnie na kwotę 3000 złotych. Należy ją spłacić w 61 dni. 

Jakie bazy dłużników sprawdza Vivus? 

Osoby, które zmagają się z niespłaconymi zobowiązaniami, czasami decydują się na zaciągnięcie pożyczki w celu poratowania swojego domowego budżetu. Niestety, Vivus.pl sprawdza czy potencjalni klienci są zapisani w BIK. Obecność w tym rejestrze dłużników znacząco zmniejsza szanse na uzyskanie pożyczki. 

Kategorie: Porady

0 Komentarzy

Dodaj komentarz