Rynek pożyczkowy w Polsce cały czas się rozwija. Nieustannie powstają nowe produkty, usługi oraz firmy, które przyciągają do siebie klientów niezwykle atrakcyjnymi propozycjami oraz rabatami. Darmowe pożyczki z RRSO 0% już dzisiaj nikogo nie dziwią. W niniejszym artykule prezentujemy sposób, by za pośrednictwem jednego wniosku ubiegać się o pożyczkę jednocześnie w kilku firmach. Taką możliwość daje nam firma Solcredit, czyli firma zajmująca się pośrednictwem w udzielaniu zobowiązań finansowych. W niniejszym artykule prezentujemy, jakie Solcredit opinie ma wśród klientów oraz omawiamy warunki, jakie należy spełnić, by ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem tej firmy. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Solcredit – co to za firma? 

Solcredit to przedsiębiorstwo powstałe w 2011 roku w Estonii. Firma ta bardzo szybko rozwijała się od czasu swojego powstania. Swoje usługi zaczęła również z powodzeniem świadczyć poza granicami Estonii. W chwili obecnej z usług Solcredit można korzystać w Estonii, Polsce, Stanach Zjednoczonych, Peru oraz Brazylii. Solcredit nie jest jednak klasyczną firmą pożyczkową. Nie zajmuje się ona udzielaniem pożyczek swoim klientom, a jedynie pośredniczy w udzielaniu zobowiązań finansowych pomiędzy klientami oraz tysiącami firm tego typu. Gdy korzystamy z usług firmy Solcredit, nasz wniosek o udzielenie pożyczki przesyłany jest do kilkuset firm pożyczkowych. Solcredit wybiera taką firmę, która w pełni będzie odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom danego klienta. Wówczas z pewnością uda nam się uzyskać pożyczkę, o którą wnioskujemy. Współczynnik akceptacji wniosków o udzielenie pożyczki za pośrednictwem Solcredit jest niezwykle wysoki. 

Solcredit opinie 

Solcredit opinie wśród klientów ma naprawdę bardzo dobre. Wynika to przede wszystkim z niezwykle wysokiego współczynnika akceptacji wniosków o pożyczkę. Wskaźnik akceptacji wniosków w firmie Solcredit wynosi bowiem aż 96% – daje to łączną liczbę zatwierdzonych pożyczek na poziomie 946 tysięcy. Firma chwali się również, że aż 99,10% jej klientów jest zadowolonych z jej usług. Dotychczas udzielono za pośrednictwem pożyczek na łączną kwotę 2 miliardów złotych. Wszystkie te liczby potwierdzają, że Solcredit jest firmą cieszącą się dużym uznaniem wśród klientów. 

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę za pośrednictwem Solcredit? 

Czy warunki określone przez firmę pośredniczącą nowym klientom są jasne i przejrzyste? Tak. Solcredit na swojej stronie internetowej prezentuje dokładną listę wymagań, które muszą spełnić wszystkie osoby ubiegające się o uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Solcredit. Są one następujące: 

  • wiek od 18 do maksymalnie 80 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • posiadanie polskiego dowodu osobistego, 
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania bądź zameldowania na terenie Polski, 
  • posiadanie polskiego adresu e-mail,
  • posiadanie polskiego numeru telefonu,
  • posiadanie rachunku bankowego i dostępu do bankowości elektronicznej. 
Kategorie: Porady

0 Komentarzy

Dodaj komentarz