Hapi Pożyczki to firma pożyczkowa, która istnieje na rynku nieprzerwanie od końca 2014 roku. Jest to część koncernu IPF. Firma bardzo szybko zdobyła szerokie uznanie na rynku oraz dużą liczbę klientów. W niniejszym artykule prezentujemy kompendium wiedzy odnośnie firmy Hapi Pożyczki oraz odpowiadamy, czy Hapi Pożyczki opinie wśród klientów ma pozytywne. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Hapi Pożki – co to za pożyczkodawca?

Gdy wejdziemy na stronę internetową firmy Hapi Pożyczki, to na pierwszy rzut oka można zauważyć, że pracowało nad nią grono doświadczonych profesjonalistów. Elementem, na który warto jednak zwrócić uwagę, jest kalkulator służący do obliczania kosztów pożyczek w tej firmie pożyczkowej. Może się bowiem okazać, że zaprezentowane tam dane mają mały związek z rzeczywistością. Dlaczego? Firma pod kalkulatorem pisze, że zamieszczona prognoza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz że ostateczna oferta pożyczki będzie uzależniona od przeprowadzonej oceny zdolności kredytowej danego pożyczkobiorcy. Łatwo można z tego wywnioskować, że jeśli nie przeszliśmy prawidłowo procesu weryfikacji, to wszystkie te informacje zamieszczone na stronie należy traktować z dużym dystansem. Ten dziwny zapis powoduje, że Hapi Pożyczki opinie wśród niektórych klientów ma słabe. 

Czy oferta firmy pożyczki jest warta zainteresowania? Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, iż jest to bardzo doświadczona firma pożyczkowa. Trzeba jednak dobrze przemyśleć, czy zaciągnięcie zobowiązania nie nadszarpnie zbyt mocno naszego budżetu. Poniżej opisujemy, jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę w Hapi Pożyczki. 

Co trzeba zrobić, by dostać pożyczkę od Hapi Pożyczki? 

Hapi Pożyczki na swojej stronie internetowej pisze, że do korzystania z jej usług uprawnione są wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Podstawowym warunkiem jest zatem pełnoletniość. Co ciekawe, instytucja nie podaje, jaka jest górna granica wiekowa. Oznacza to zatem, że z oferty tego pożyczkodawcy mogą swobodnie korzystać wszystkie osoby starsze. Wśród dalszych wymogów znajduje się oczywiście również posiadanie polskiego obywatelstwa oraz dowodu osobistego. Ułatwia to znacząco zweryfikowanie tożsamości danego pożyczkobiorcy. 

Warto wiedzieć o tym, że każdy kto składa wniosek o uzyskanie pożyczki w Hapi Pożyczki, może także posiadać w tym samym czasie inne zobowiązania. Należy jednak pamiętać o tym, że konieczne jest zamieszczenie informacji odnośnie wysokości osiąganych przychodów, które będą potwierdzały, że będziemy w stanie spłacić ją w określonym w umowie terminie.  Lista wymagań Hapi Pożyczki przedstawia się następująco:

  • pełnoletniość.
  • brak zaległości w Biurze Informacji Kredytowej (BIK),
  • posiadanie stałego źródła dochodu, 
  • regularna spłata wszystkich dotychczasowych zobowiązań finansowych, 
  • brak negatywnych wpisów w rejestrach takich jak ZBP, ERIF, KRD, Big Info Monitor. 
Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz