Rynek usług pożyczkowych w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Firmy pożyczkowe wprost dwoją się i troją, aby przyciągnąć uwagę konsumentów. Duża liczba firm tego typu sprawia, iż muszą one się mocno napracować, aby zainteresować swoimi propozycjami pokaźne grono klientów. Jedną z firm o ugruntowanej pozycji na rynku jest Mikrokasa. Jej produkty finansowe z pewnością przypadną do gustu różnym grupom konsumentów. Mikrokasa – sprawdź opinie na Czerwonej Skarbonce. Czerwona Skarbonka to portal, na którym krok po kroku opisane są wszelkie informacje na temat tego pożyczkodawcy. Znajdują się tam również recenzje osób, które przetestowały już ofertę tej firmy. W niniejszym artykule przedstawiamy pakiet najistotniejszych informacji z punktu widzenia klienta poszukującego pożyczki online. 

Mikrokasa – pożyczka przez internet bez wychodzenia z domu na atrakcyjnych warunkach 

Mikrokasa to firma z dużym doświadczeniem, która na polskim rynku funkcjonuje od 2006 roku. Specjalnością firmy są pożyczki krótkoterminowe (tak zwane chwilówki), pożyczki długoterminowe (tak zwane pożyczki ratalne) oraz pożyczki konsolidacyjne. Maksymalna kwota, o jaką można ubiegać się w Mikrokasa, wynosi aż 20 000 złotych. Na stronie pożyczkodawcy (po prawej stronie) ulokowany jest specjalny formularz pożyczkowy. Jego wypełnienie jest banalnie proste. Za pomocą suwaka w szybki sposób możemy określić interesującą nas sumę pieniędzy oraz okres spłaty. 

Warunki pożyczek w Mikrokasa są przejrzyste, dzięki czemu od razu mamy informację, ile nas będzie ona kosztowała. Gdy podamy już wszystkie niezbędne dane, będziemy musieli poczekać na zaakceptowanie naszego wniosku o udzielenie pożyczki. Jeśli wystąpią jakieś wątpliwości, możemy również skontaktować się z konsultantami Mikrokasa. Należy pamiętać o tym, aby przed zaciągnięciem jakiejkolwiek pożyczki, dokładnie się nad tym zastanowić. Musimy mieć pewność, iż będziemy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie. 

Jak wnioskować o pożyczkę w Mikrokasa? Instrukcja krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę w Mikrokasa jest naprawdę banalnie prosty. Aby go złożyć, trzeba oczywiście wejść na stronę internetową firmy, czyli mikrokasa.pl. Na górze strony ulokowany jest formularz. Wybieramy w nim interesującą nas kwotę oraz okres spłaty. Na stronie od razu uzyskamy informację odnośnie RRSO, okresu trwania, całkowitej kwoty do spłaty i wszystkich innych niezbędnych informacji.

Ponadto, będzie również konieczne podanie podstawowych informacji na temat klienta. Mowa tu oczywiście o numerze PESEL, numerze dowodu osobistego, numerze konta bankowego oraz numerze telefonu. Konsultant Mikrokasa skontaktuje się z nami po złożeniu wniosku, aby przekazać nam informację odnośnie podjętej przez instytucję decyzji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, klient otrzyma również na pocztę e-mail wszystkie dodatkowe informacje oraz umowę w formie elektronicznej. Pieniądze z pożyczki są zazwyczaj przelewane na konto klienta tego samego dnia. Najczęściej następuje to po upływie około 30 minut. 

Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz