Problemy finansowe mogą przysporzyć wielu trosk i zmartwień różnego rodzaju. Począwszy od znacznego uszczuplenia domowego budżetu, na kłopotach z samooceną skończywszy. Niekiedy nie sposób się przed nimi uchronić, dlatego najważniejsze jest, aby szybko znaleźć skuteczne wyjście z tej niekorzystnej sytuacji. Tym, co zazwyczaj przychodzi na myśl jako pierwsze, jest staranie się o pożyczkę. Najczęściej udajemy się po nią do banku lub firmy pożyczkowej. Tych drugich systematycznie powstaje coraz więcej, z uwagi na ogromne zapotrzebowanie na świadczone przez nie usługi. Czy instytucjom tego typu można ufać? W przypadku Euroloan opinie są pozytywne.

Atrakcyjna i zróżnicowana oferta pożyczek

Euroloan to międzynarodowa firma, która rozpoczęła swoją działalność już w 2007 roku, w Finlandii. Wraz z biegiem czasu i zadowalającym rozwojem, wyruszyła na podbój innych europejskich rynków. W Polsce funkcjonuje od 2013 roku, zajmując się udzielaniem pożyczek o zróżnicowanych kwotach i okresach spłaty. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest pożyczanie niewielkich kwot, zaczynających się już od 300 zł, bowiem większość placówek tego typu posiada dolną granicę w postaci tysiąca złotych. Warto przy tym podkreślić, że także maksymalna kwota udzielonej pożyczki jest godna podziwu – to aż 40 000 zł, które konsument może spłacać przez 60 miesięcy!

Jasne i zrozumiałe zasady pożyczek

Aby otrzymać pieniądze, klient musi być pełnoletni, posiadać prywatny rachunek bankowy, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, a także stały adres zameldowania. Są to dość standardowe wymagania, należy jednak mieć na uwadze to, że Euroloan nawiązuje współpracę wyłącznie z konsumentami, którzy nie posiadają negatywnej historii w rejestrach dłużników. Jeśli spełniamy wszystkie te kryteria, musimy wejść na stronę internetową firmy, wybrać kwotę, którą chcemy pożyczyć, dokonać rejestracji podczas której podamy wszelkie niezbędne dane i przelać symboliczną złotówkę na podane konto bankowe. Następnie oczekujemy na decyzję. Jeśli jest pozytywna, możemy wypłacić połowę przyznanych środków, a ich resztę otrzymamy w momencie dokończenia specjalnej weryfikacji, poprzez wpisanie kodu otrzymanego drogą listowną. Jest to więc nieco inne podejście do współpracy z konsumentami niż ma to miejsce w większości przedsiębiorstw tego typu, jednak wszystkie zasady są wyjaśnione prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo istotne jest spłacenie zobowiązania w umówionym terminie, bowiem firma nie uznaje wydłużania okresu spłaty i w przypadku jej braku, nalicza stosowne kary.

Pożyczka skrojona na miarę Twoich możliwości

Jeśli chodzi o Euroloan opinie konsumentów są pozytywne. Doceniana jest przede wszystkim szeroka rozpiętość kwot, które można otrzymać i długi okres spłaty. Takie rozwiązanie pozwala klientom na normalne funkcjonowanie i systematyczną spłatę otrzymanych środków. Ciepłe słowa zbierają również: udzielanie pożyczek nawet bardzo młodym osobom, szybki proces ubiegania się o pieniądze i dobry kontakt z infolinią.

Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz