W nagłych sytuacjach braku gotówki czas z reguły gra kluczową rolę. Atrakcyjna oferta wczasów last minut nie będzie czekać wiecznie, a najnowszy model pralki w niebywałej promocji ktoś może zwyczajnie sprzątnąć nam sprzed nosa. W takich sytuacjach nie ma czasu na bieg do zakładu pracy po zaświadczenie o wysokości wynagrodzenia i stanie w godzinnych kolejkach do okienka po kredyt w banku. Doskonałym rozwiązaniem jest pożyczka na dowód bez zbędnych formalności, którą można otrzymać przez internet nawet w kilkanaście minut.

Dla kogo pożyczka na dowód?

Z pożyczki na dowód może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która może wskazać źródło dochodu. To doskonały produkt dla osób, które pracują na umowę zlecenie, umowę o dzieło, bądź korzystają ze stypendium. Honorowane są także finanse pozyskane ze świadczeń emerytalnych, rodzinnych oraz alimentacyjnych. W sytuacji braku stałego dochodu pochodzącego z realizacji obowiązków wynikających z umowy  pracę banki niechętnie udzielają jakichkolwiek kredytów. Dlatego pożyczka na dowód jest dobrą alternatywą uzupełnienia finansów w budżecie domowym dla każdej osoby, która posiada jakiekolwiek źródło zarobkowe. Należy zaznaczyć, że nie jest wymagane przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu, a jedynie informacja o źródle przychodów bądź ich wysokości.

Warunki otrzymania pożyczki

Podstawą do otrzymania pożyczki na dowód jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Jednak nie tylko dowód jest wymagany do uzyskania dodatkowych środków. Instytucja udzielająca zobowiązania poprosi także o aktywny numer telefonu należący do pożyczkobiorcy, adres email, oraz numer konta bankowego. Pożyczkodawcy dopuszczają także weryfikację osób zaciągających zobowiązania. Mogą poprosić o rozmowę telefoniczną, lub wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego na kwotę 1 grosza, bądź złotówki.

Jak znaleźć korzystną pożyczkę? 

Nie trzeba wychodzić z domu, bądź odwiedzać kilkudziesięciu stron instytucji pozabankowych w internecie, aby znaleźć najkorzystniejszą i najlepiej dostosowaną do potrzeb pożyczkę. Spośród kilkunastu ofert znajdujących się w jednym miejscu łatwo wybrać najkorzystniejszy produkt. Możemy porównać wysokość oferowanych kwot, terminy spłaty, czas realizacji wniosku, bądź możliwość zaciągnięcia pierwszej darmowej pożyczki. Wygodna opcja jednego kliku przekierowującego bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy ułatwia procedurę złożenia wniosku.

Czy na dowód można wziąć pożyczkę ratalną?

Najczęściej na dowód osobisty można zaciągnąć chwilówkę na niewielką kwotę ze spłatą maksymalnie do 60 dni. Jenak zdarzają się instytucje, które przy ograniczeniu formalności do minimum, oferują pożyczki ze spłatą ratalną na okres nawet 48 miesięcy w kwocie do 25.000 zł i czasie oczekiwania na decyzję kredytową 15 minut.

Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz