Getin Bank to jedna z instytucji bankowych w Polsce, która znana jest klientom od wielu lat. Zarówno na banerach reklamowych, w reklamach telewizyjnych czy internetowych często możemy dostrzec charakterystyczne logo na zielonym tle. Getin bank to bank, który niejednokrotnie w przeszłości zaskakiwał atrakcyjną i konkurencyjną w stosunku do innych banków ofertą szczególnie, jeżeli chodzi o produkty oszczędnościowe. Czy Getin Bank to wciąż bank, który może nas zainteresować?

Oferta depozytowa w Getin Bank

     Jeżeli chodzi o ofertę depozytową w Getin Bank, opinie są skrajnie różne w zależności od tego, czy jesteśmy już stałym klientem banku, czy nie. Bank ten słynie z tego, iż oferuje bardzo atrakcyjne warunki oprocentowania kont oszczędnościowych, ale jedynie nowym klientom. Jest to swoistego rodzaju pomysł banku na to, by zachęcić jak najwięcej klientów do skorzystania z usług tego samego banku. Flagowym produktem oszczędnościowym tego banku jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Obecnie oferta promocyjna dla nowych środków to 1.2% w skali roku na okres 2 miesięcy. Oferta przewiduje depozyt środków do 200 tysięcy złotych. Po promocyjnym okresie 2 miesięcy oprocentowanie spada do standardowego poziomu 0.3%. W przypadku konta osobistego, Getin Bank promuje swoje Konto Proste Zasady, gdzie opłata za prowadzenie rachunku jest darmowe pod warunkiem wykonania przynajmniej jednej transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Są to stosunkowo łatwe do spełnienia zasady, więc nikt nie powinien mieć problemu z realizacją tego wymogu. W przypadku braku takiej transakcji opłata za konto wyniesie 8 złotych. 

Oferta kredytowa w Getin Bank

     Najpopularniejszym produktem kredytowym w tym banku jest Kredyt Gotówkowy z RRSO wynoszącym 8.5%. Kredytobiorca może zawnioskować nawet o 100 tysięcy złotych, a okres kredytowania wyniesie nawet 10 lat. Jeżeli jednak zechcemy skonsolidować zobowiązania finansowe z innych banków, RRSO wyniesie 14.4%. Dość unikalnym w obecnych czasach produktem kredytowym, jaki jest w ofercie Getin Banku, jest Autokredyt, czyli kredyt na samochód używany bądź nowy. W takiej sytuacji bank oferuje finansowanie nawet 150% wartości auta, a dodatkowo w ramach środków pozyskanych z kredytu możemy zakupić dodatkowe wyposażenie do naszego nowego samochodu. RRSO autokredytu wynosi 15.83%.

Dodatkowe usługi Getin Bank

     W ramach bankowania z Getin Bank, klient ma możliwość skorzystania z wielu kanałów komunikacji z bankiem. Dla tradycjonalistów przeznaczone są oddziały banku, które dostępne są dla klientów w wielu Polskich miastach. Jeżeli jednak chcemy wykonać jakąkolwiek operacje zdalnie, nie wychodząc z domu, mamy możliwość skorzystania z bankowości internetowej, bankowości telefonicznej lub nowoczesnej bankowości mobilnej. Getin bank to instytucja, która stawia na przejrzystość, dlatego bez względu na nasze doświadczenie z nowoczesnymi kanałami bankowania możemy mieć pewność, że bez problemu poradzimy sobie z wykonaniem przelewu, wykonaniem zlecenia stałego bądź otwarciem nowego produktu.

Kategorie: Pożyczki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz